Kate, tregon se ende është në formë në Dubai

Kate Ferdinand ka treguar trupin e saj seksi në bikine ngjyrë rozë, derisa është parë duke marrë ngjyrë gjatë një udhëtimi të saj në Dubai

Ajo ka udhëtuar në metropolin e arab bashkë me burrin e saj, futbollistin Rio Ferdinand.

Kate ka shpërndarë disa fotografi të saj nga pushimi i tyre të mërkurën (sonte) derisa ajo ka pozuar e veshur me bikine ngjyrë rozë.

Ish ylli i “Towie” (30) ka treguar se ende është në formë, derisa ka shfaqur asetet e saj më seksi, duke fokusuar belin dhe gjoksin e saj. /GazetaExpress/