Kastriot Imeri veç vet e mund kampionin e Zvicrës (VIDEO)

Servette Fc e ka bërë befasinë e javës duke e mposhtur kampionin në fuqi të Zvicrës, Young Boys me rezultat 1:2.

Kastriot Imeri në këtë lojë bëri i një paraqitje fantastike duke i shënuar të dy golat.

Një nga pika e bardhë dhe një gol spektakolar nga gjuajtja e lirë.

Imeri është duke kaluar nëpër një moment fantastik, pasi në 13 ndeshje në Superligën e Zvicrës ka shënuar tetë gola.

Falë formës fantastike, 21 vjeçari ka debutuar edhe me Përfaqësuesen A të Zvicrës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT