Karikatura e ditës se si duhet të ndalet Messi (Foto)

Deklarata e djeshme e Gattusos në lidhje me mënyrën sesi ta ndalim Messin, ka qenë tema kryesore e karikaturës së radhës të publikuar nga goal.com.
Gennaro Gattuso dje ka treguar pak a shumë mënyrën sesi të ndalet Lionel Messi.

Ai ka thënë se te Messi duhet të qëndrojë patjetër një lojtar gjatë tërë kohës, dhe ndonjëherë ta godasë atë.

Dhe, ka qenë pikërisht kjo, tema kryesore e karikaturës së radhës të publikuar nga goal.com.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT