Karikatura e bukur e Goal.com për Xavin (Foto)

 

Sajti i madh botëror për futboll Goal.com karikaturen e ditës së sotme ia ka kushtuar legjendës së Barcelonës, Xavi Hernandez që dje zhvilloi ndeshjen e fundit me Barcelonën.

Xavi largohet nga Barcelona pas një karriere plot trofe dhe për me tepër këtë sezon Barca fitoi të gjithë trofetë e mundshëm./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT