Seriali ‘Jetë e hidhur’ mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj para disa viteve.

U transmetua edhe në publikun shqiptar në të cilin u bë tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Ishte roli i ‘Mehmet Kosovës’ ai që mori vëmendjen e të gjithëve.

Aktori, Kenan imirzaioglu është shumë i përfolur edhe në këtë kohë.

Mirëpo, me kalimin e viteve duket se ka ndryshuar shuëm në pamje./ORAinfo/