Kaq shumë është rritur djali i Korab Shaqirit

Është një nga zërat më të ëmbël që ka skena muzikore, e këtë talent e ka të trashëguar nga babai, këngëtari i njohur Ilir Shaqiri.

Korabi njihet si një nga kantautorët më të pëlqyer dhe më të suksesshëm shqiptarë, shkruan Kosovarja.

Korabi përveq jetës profesionale që është i angazhuar mjaftë ai gjen kohë edhe për familjen e tij, bashkëshorten Lulkaçela dhe djalin Alte.

Si Korabi poashtu edhe Lulkaçela janë shumë aktiv në rrjete sociale që ndajnë imazhe të ndryshme të djalit të tyre, dhe duket se jetën prindërore po e shijojnë në maksimum.

Së fundmi Lulkaçelja ishte ajo që shpërndau një imazh të djalit i cili shihet se është rritur shumë.

Alte duket se i ka ngjarë babit,e me këtë imazh e dëshmon më së miri./Kosovarja/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT