Kapet hajni i cili vidhte nëpër shtëpia

Është arrestuar i dyshuari shqiptar nën dyshimin se ka kryer vjedhje në një shtëpi, ngjarja ka ndodhur në rajonin e Gjilanit, thuhet në raportin policor.

Sipas policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT