Kaos te Bayerni, Boateng dhe Lewandowski përleshen në stërvitje (video)

 

Plagët e eliminimit të Bayernit nga Liga e Kampionëve ende nuk janë shëruar te lojtarët bavarez.  Ata kanë filluar edhe të përleshen në stërvitje.

Rasti i fundit ishte sot, kur Lewa dhe Boateng patën një përleshje, por që nuk u lejua nga lojtarët që të përshkallëzohet më shumë.

Ndërhyjra e Guardiolës qetësoi gjithcka, pasi dy futbollistët i përjashtoj nga stërvitja.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT