Kamioni përfundon në humnerë, por shihni si shpëton vozitësi (Video)

Nëse i shihni këto pamje mundet që fillimisht të mendoni se bëhet fjalë për ndonjë skenë filmi, por jo.

Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në Kinë, përcjell Telegrafi, kur një burrë i cili po e ngiste kamionin e tij, një pjesë e rrugës u shemb nën peshën e kamionit të mbingarkuar.

Dhe siç tregojnë edhe pamjet e regjistruara, burri mori guximin të kërcente nga dritarja e kamionit, në momentin e fundit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT