Kamerat kapin përleshjen e çiftit të njohur, pak para se të ndaheshin

Reperi i njohur amerikan, Quavious Marshall është parë në kamera duke u përplasur me ish-gruan e tij, Saweetie.

Ngjarja ka ndodhur para disa muajsh, para se çifti të ndaheshin përfundimisht.

Në video shihet se si Quavo e Saweetie përleshen në hyrje të liftit dhe më pas edhe brenda në të, para se një kalimtar të jetë afër tyre.

Pas këtij incidenti çifti ishte ndarë, me arsyetimin se reperi e kishte tradhtuar gruan e tij.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT