Kadri Veseli pas pak në konferencë për medie

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli mban konferencë për media.

Konferenca është paraparë të fillojë në ora 19:30, në selinë qendrore të PDK-së.

Kjo konferencë vije pas publikimit të aktakuzës nga Zyra e Prokurorit të Specializuar që u paraqiten tek Dhomat e Specializuara të Kosovës për presidentin e vendit, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT