Ka filluar asfaltimi i disa rrugicave në këtë fshat të Skenderajt (FOTO)

Në vazhdim të punimeve në përmirësimin e infrastrukturës rrugore, ka filluar asfaltimi i segmenteve të rrugëve në fshatin Kopiliq i Ulët.

Për të parë nga afër punimet i pranishëm ishte edhe kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, së bashku me drejtoreshën e Urbanizmit, Sanie Ahmeti.

“Në vazhdën e realizimit të projekteve infrastrukturore, sot, ka filluar asfaltimi i segmenteve të rrugëve në fshatin Kopiliq i Ulët, së bashku me drejtoreshën e Urbanizmit, Sanije Ahmeti, inxhinierë dhe profesionistë pamë nga afër asfaltimin e rrugëve.
Banorët u ndanë të kënaqur me investimet që po bëjmë në këtë pjesë, ndërsa, ne i uruam për infrastrukturën moderne që po bëhet në vendbanimin e tyre”, ka thënë Jashari./Drenicapress

Fotografia e Komuna Skenderaj

Fotografia e Komuna Skenderaj

Fotografia e Komuna Skenderaj

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT