“Juventusi luan me formacionin më të mirë ndaj Lacios”

 

Kryesuesin e Seria A, Juventusin, e pret një ndeshje shumë e vështirë nesër në shtëpi, pasi përball ka Lacion që renditet pas Juves, por me 12 pikë më pak.
Juventusi që vjen pas impenjimit në Ligën e Kampionëve, nesër kundër Lacios do të luaj me formacionin më të mirë, duke shuar spekulimet se Juve do të luaj me formacioon të dytë, pasi të mërkuren luan ndeshjen e kthimit me Monacon.
Këtë e ka konfirmuar vetë Allgeri, duke thënë se kjo është ndeshje për Scudeto, dhe do të luaj me formacionin më të mirë.
“Nesër është një ndeshje për Scudetto. I kam të gjithë në dispozicion, në fushë më të mirët”, ka thënë Allgeri.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT