Juventus, Llorente drejt largimit

 

Sulmuesi i Juventusit, Fernando Llorente, është drejt largimit nga Juventusi, pasi po ka shumë pak hapësira aktivizimi, pasi trajneri Massimiliano Allgeri preferon më shumë dyshen Tevez-Morata, dhe së fundi edhe Matri po gjenë më shumë hapësira.

Llorente po kërkohet nga shumë klube evropiane. Në Angli e kërkon Totenhemi, kurse në Spanjë Valencia dhe Sevilla./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT