Juventinët tallen me selfien e Tottit (foto)

 

Kishte barazuar rezultatin në 2-2  me një gol të bukur dhe kapietni i Romës Francesko bëri selfie me tifozët e Romës. Goli i Tottit e mbante Romën pranë Juves me vetëm një pikë dallim.
Por kur kanë mbetur edhe katër xhiro deri në fund të Seria A, Juventusi është shpaluur kampion me 18 pikë më shumë se Roma që është në vend të tretë. E tani selfia e Tottit ka të bëjë me Allegrin në “duart” e lojtarëve të tij!
- Advertisement -

MË TË FUNDIT