Juve mposht edhe Napolin (video)

Javën e kaluar Juventusi mposhti Interin dhe e la jashtë garave evropiane. Sot Bianconerët mposhtën edhe Napolin duke e lënë jashtë Ligës së Kampionëve.

Juve fitoi me rezultat 3-1 me golat e Roberto Pereyra (13’), Stefano Sturaro (77’) dhe Simone Pepe (90’ pen.).

Për napolitanët shënoi David Lopez.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT