Juve-Barça, formacionet e mundshme (foto)

Kanë mbetur edhe 9 orë deri te finalja e madhe e Ligës së Kampionëve në mes të Juvetusit dhe Barcelonës e cila do të zhvillohet prej orës 20:45 në “Olimpia Stadion” të Berlinit.

Gjigandi televiziv “Eurosport” ka paraqitur formacionet e mundshme të dy skuadrave.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT