Juve 2-0 Lacio, shënojnë Teves dhe Bonuçi (video)

 

Juventus është duke fituar me rezultatin 2-0 ndaj Lazios në shtëpi. Vendasit e mbyllin pjesën e parë në avantazh falë golave të Tevez dhe Bonuçit.
Argjentinasi realizon golin e parë për bardhezinjtë në minuten e 17′ të takimit, ndërkohë në të 28′-ën minutë mbrojtësi italian  çon shifrat në 2-0, duke mbyllur kështu pjesën e parë në favor.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT