Jurgen Klop në Stamboll për skuadren e madhe turke

Trajneri i Borusia Dortmundit ka ateruar në aerportin e Stambollit së bashku me gruan dhe agjentin e tij.
Sipas mediave gjermane dhe atyre turke, strategu gjerman mund të nënshkruaj me skuadren e madhe turke Fenerbahce që nga sezoni i ri të drejtoj gjigandin turk.
Për Kloppin interesim kanë shprehur edhe disa skuadra të mëdha evropiane, por si duket Klopp ka zgjedhur Turqinë, për të ushtruar zanatin e tij.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT