“Jom ka des sytë me t’i pa” – Ledri dhe Sara zbulojnë gjininë e foshnjës

Ledri Vula dhe Sara hoxha do të bëhen prindër

Çifti janë në pritje të një vajze.

E këtë e ka treguar vetë çifti, përmes një videoje në Instagram.

Ledri dhe Sara kanë zgjedhur të organizojnë një festë për të zbuluar gjininë e foshnjës që po presin, transmeton Express.

Ata kanë zgjedhur trendin e shumë çifteve, ku përmes hapjes së balonave të tregojnë gjininë e bebes.

“Jom ka des syt me ti pa”, ka shkruar Ledri në videon që ka shpërndarë në Instagram, ku shihet bashkë me Sarën duke u gëzuar për gjininë e foshnjës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT