Jo vetëm shtatzëninë, Loredana sapo konfirmoi edhe gjininë e foshnjës!

Jo rrallëherë ka bërë rrjetin lëmsh. Me anë të publikimeve në rrjetet sociale, Loredana vendos t’i trullos mendjen të gjithëve.

Dje publikoi një imazh, teksa kërkonte një fëmijë të dytë, shkruan Indeksonline.

Në bazë të imazheve që shpërndan, shohim se këngëtarja ka shtuar peshë, duke lenë dyshime për një shtatzëni të dytë.

Së fundmi, duket se reperja ka dashur ta konfirmoi shtatzëninë por edhe të tregoi gjininë e foshnjës.

Në Instastory ajo ndau një emoji në të cilën ka paraqitur një grua me burrë, dhe një vajzë me një djalë, duke treguar se gjinia e foshnjës që po presin dyshja është djalë./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT