Jep dorëheqje nënkryetari i Drenasit

Nënkryetari i Komunës së Drenasit, Sherif Krasniqi, ka dhënë dorëheqje nga pozita aktuale të cilën e mbante tash e ca vite.
Bëhet e ditur se Krasniqi ka dhënë dorëheqje për shkaqe shëndetësore dhe jo për ndonjë arsye tjetër. Këtë e ka konfirmuar edhe vet Sherif Krasniqi për Kosovapress, i cili është shpreh se nuk ka ndonjë arsye tjetër përveç shkaqeve shëndetësore, si dhe duke i falënderuar të gjithë për bashkëpunimin e deritanishëm.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT