Jep dorëheqje këshilltari i Glauk Konjufcës

Driton Tali nuk do të jetë më pjesë e kabintetit të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca.

Lajmi është bërë i ditur në një postim nga vetë ai. Ai ka thënë se kjo ka ndodh për arsye personale.

Tali ka kërkuar që tash e tutje çdo kërkesë t’iu drejtohet anëtarëve tjerë të kabinetit.

Postimi i tij i plotë:

Miq të nderuar, për arsye personale, nuk jam më pjesë e kabinetit të Kryeparlamentarit. Kërkesat dhe lutjet Tuaja ju lutem drejtojani anëtarëve tjerë të kabinetit të cilët jam mëse i bindur se do t’i adresojnë me përkushtim dhe nderë./gazetametro.net

- Advertisement -

MË TË FUNDIT