Java e 19, Ferronikeli mysafir i Trepçës ndërsa Drenica pret Besën

Java e nëntëmbëdhjetë e Raiffeisen Superligës së Kosovës në futboll, pritet të sjell mjaftë atmosferë për dashamirësit e sportit kosovar.
Deri sa pretendenti kryesor për kampion të sivjetmë të Kosovës në futboll, Ferronikeli, udhëton drejt Mitrovicës ku do të takohet me Trepçën, ekipi tjetër drenicas KF Drenica do të pret si mysafir klubin nga Peja, KF Besën.
Takimi në mes KF Trepçën dhe KF Ferronikelit zhvillohet ditën e premte duke filluar nga ora 13:00, ndërsa KF Drenica e pret KF Besën ditën e shtunë duke filluar nga ora 13:00. /drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT