Jashari, Lladrovci e Lushtaku me mesazh bashkimi!

Politika i afron njerëzit, si duket ky duhet të jetë shkaku i foto mesazhit, të kryetarëve të Skenderajt dhe Drenasit, Bekim Jasharit e Ramiz Ladrovcit me Gjeneral Nuredin Lushtakun.

Fotomesazhi mbase është edhe përgjigje për deklarimin e kandidaturës së Sami Lushtakut që ka paralajmëruar për zgjedhjet lokale në Skenderaj që mbahen nga fundi i viti tjetër.

Kjo del nga postimi i kryetarit Lladrovci në rrjetin social ku ka shkruar:

“Si çdo herë bashkë, me sinqeritet e qetësi…”.

Si çdo herë bashkë, me sinqeritet e qetësi…

Posted by Ramiz Lladrovci on Sunday, May 31, 2020

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com