Januzaj ngushllon Ferdinandin

Mesfushori i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj ka ngushëlluar ish bashkëlojtarin e tij, Rio Ferdinand, për vdekjen e gruas.
 Adnan Januzaj ka ngushëlluar ish bashkëlojtarin e tij nga Manchester United, Rio Ferdinand, për vdekjen e gruas.
Rebecca Ellison vdiq pas betejës me kancerin në gji. Dhe, Januzaj i ka shprehur mbështetjen e tij Ferdinandit.
“Shumë i mërzitur kur dëgjova lajmin për gruan e Rio Ferdinandit. Mendimet e mija janë me familjen e tij në këtë kohë të vështirë. Qëndro i fortë”, u shpreh ai në profilin e tij në Facebook.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT