Jahjaga shkon në Emirate

Presidentja e vendit Atifete Jahjaga, ka bërë me dije se është duke qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo këtë njoftim e ka dhënë përmes një publikimi në profilin e saj në rrjetin social facebook, ku shkruan se gjendet atje për t’i hapur rrugën investimeve në Kosovë.

“Në Emirate për t’iu hapur rrugë investimeve dhe bashkëpunimit ekonomik me Kosovën”, shkruan presidentja në facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT