Ja si stërviten presidenti dhe kryeministri i Rusisë(FOTO-LAJM)

Nga kalërimi te gjuetia dhe tani në palestër. Presidenti rus Vladimir Putin kujdeset gjithmonë për veten edhe pse tashmë në moshën 62-vjeçare.  

Ai është fotografuar në palestrën e tij në Sochi, i shoqëruar nga kryeministri rus Dmitry Medvedev.  

Pas punës në palestër, dy krerët më të lartë të Kremlinit shijuan një mëngjes së bashku në rezidencën qeveritare në Bocharov Ruchei.

 
- Advertisement -

MË TË FUNDIT