Ja si e ndërron shiritin rrugor vetura me targa të huaja

Shkelja e rregullave në komunikacion  nga vozitësit është e shpeshtë.

Një rast i tillë i shkeljes së rregullave të trafikut është parë në Veternik të Prishtinës.

Në këto pamje të siguruara nga Indeksonline, një veturë me targa të Gjermanisë, shihet se në cfarë mënyrë ndërron shiritin e trafikut.

Siç shihet në pamjet me poshtë, vozitësi ndërron shiritin e trafikut duke u kthyer në mes të rrugës, kalon pengesat dhe del shiritin tjetër./Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com