Ja si duket fusha ku Feronikeli luan për titull kampioni (foto)

 

Stadiumi i Besës se Pejës “Shahin Haxhislami” pret sot dy skuadrat kryesuse të Superligës, Besën dhe Feronikelin të cilat luajnë për titull kampioni.

Fusha duket në gjendje të mirë, duke ofruar kushte të mira për lojë dhe spektakël nga tifozët në maksimum.

 

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT