Ja se kur vjen në treg iPhone 6s

Pas suksesit jashtëzakonisht të madh të modelit iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus, kompania e njohur Apple po vazhdon të nxjerr në treg telefonat e po kësaj serie. Tani në dispozicion pritet të vije së shpejti modeli më i ri, iPhone 6s.

Se çfarë risie do të kemi këtë herë nga Apple, mbete të shihet në vazhdim.

Bëhet e ditur se Apple do të sjellë këtë model në treg gjatë stinës së vjeshtës, ashtu siç bëri edhe më para ardhësit e telefonave të tillë. Zërat të cilët po qarkullojnë lënë të kuptohet se iPhone 6s do të prezantohet publikisht më 11 shtator.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT