Ja sa tifozë janë mbledhur në stadiumin “Adem Jashari”

Po zhvillohet takimi në mes të Trepcës 89 dhe Vikingurit për kualifikimet për Champions League.

DrenicaPress merr vesh se për këtë takim në stadiumin “Adem Jashari” janë mbledhur 14 mijë tifozë.

Ndeshjen e parë e ka fituar Vikingur me rezultat 2-1 në Ishujt Faroe./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT