Ja sa kushton një shezllon në jug të Shqipërisë (foto)

 

Këtë fillim sezon vere jugu i Shqipërisë po abuzon me çmime shumë të larta si për dhoma banimi ashtu edhe për shezllon në plazh.

Disa foto po qarkullojnë nëpër internet dhe tregojnë më së miri se shtrenjtë është të pushosh në Ksamil.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT