Ja pse Pacquaio rrezikon deri në katër vjet burg pas meçit me Mayweather

Manny Pacquiao mund të përfundojë në burg pas duelit që zhvilloi kundër Floyd Mayweather.

Boksieri nga Filipinet, Manny Pacquiao, rrezikon të burgohet pas duelit kundër Flyd Mayweather.

Filipinasi pranoi të luftonte në këtë duel, edhe pse kishte një lëndim në dorën e djathtë.

Ai shkroi: ‘Jo’, në pyetjen nëse kishte ndonjë lëndim dhe për këtë mund të dënohet deri në katër vjet burg, shkruan Mirror.

Ndryshe, Pacquiao e humbi këtë duel me vendim unanim të gjyqtarëve. Ai pas takimit u arsyetua e kishte lëndim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT