Ja pse Messi nuk po fiton trofe me Argjentinen (video)

 

Me qëllim të mbrojtjes së Lionel Messit, në Youtube është publikuar një video që e shfajëson atë për dështimin e Argjentinës për të fituar titullin në Copa America.

Argjentina humbi në finale pas penalltive nga Kili, dhe Messi u ballafaqua me kritika që edhe njëherë tjetër nuk arriti të inspirojë ekipin drejt një trofeu.

Kurse, kjo video ka për qëllim ta shfajësojë atë nga dështimi.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT