Ja në çfarë vendi luksoz ka nisur pushimet Endriti djali i Thaçit (FOTO)

Endriti është i vetmi fëmijë i çiftit Thaçi, ndërsa vëmendja për të është e madhe si nga publiku ashtu edhe nga mediat.

Endriti këto ditë ka nisur pushimet, këtë e ka treguar vetë ai përmes një fotografie në Instagram, transmeton Magazina.al

Por ajo çka nuk dihet është se më kë është në pushime Endriti dhe në cilin vend po pushon, pasi në fotografinë e publikuar nuk ka zbuluar shumë, vetëm se ka shkruar “Pushime”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT