Ja modeli më i ri nga HTC

Modeli më i ri nga HTC do të quhet HTC One M9 dhe pritet të prezantohet në muajin mars në Barcelon, ku mbahet Kongresi Botëror Mobil.
Sipas informacioneve që kanë filluar të rrjedhin, ky model do të ketë ekran 5 inç, procesorin e Qualcomm octa-core 64-bit Snapdragon 810, kamerën e pasme me 20.7 megapikselë, ndërsa atë frontale  13 megapikselë, 3GB RAM.
Këto janë vetëm disa në specifikat e këtij telefoni që kanë filluar të qarkullojnë. Për cmim si dhe për specifikat tjera mbetet të shihen në ditët në vazhdim.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT