Ja kush mund ta zëvendësoj Ancelottin

 

Shkarkimi i Carlo Ancelotti nga Reali, do të sjell patjetër edhe një trajner të ri te Reali.

Cdo trajner do të dëshironte të ishte trajneri Realit, por janë tre emra të cilët mund ta marrin drejtimin e klubit mbretëor.

Ish-trajneri i Borussia Dortmundit, Jurgen Klopp, i Napolit, Rafa Benitez dhe ai i Olimpiakosit, Michel, janë emrat më të lakuar për të marrë drejtimin e klubit mbretëror.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT