Ja kush janë policët që po kërkohen në Lepenc (FOTO)

Pas aksidentit të ndodhur në lumin Lepenc, sipas raportimeve të mediave lokale në Kaçanik, është zbuluar se kush janë dy policët e zhdukur pas rënies në lum.

Klan Kosova mëson se policët janë identifikuar dy personat në fotografi me inicialet njëri M.D dhe tjetri A.T.

Policia ende është duke vazhduar kërkimet për të gjetur trupat e dy kolegëve të tyre të cilët në rrethana ende të panjohura kanë përfunduar aksidentalisht në lumin Lepenc, njofton Klan Kosova.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT