Ja kur luhet super ndeshja Barcelonë – Manchester City

Barcelona që bën pjesë në grupin B, rrugëtimin drejt titullit e nis me Celticun, ku më 13 shtator skocezët pret në Camp Nou.

Ndeshja e dytë do të jetë ajo me Monchengladbach në Gjermani më 28 shtator, përcjell Lajmi.net.

Dhe ndeshja e fundit do të jetë ajo me Cityn në Camp Nou, më 19 tetor, ndeshje kjo shumë speciale për Pep Guardiolan.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT