Ja kur do të merret vendimi në CAS

 

Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka bërë të ditur datën e vendimit për ndeshjen Serbi Shqipëri.
Të dyja palët dhanë dëshmitë e tyre në Lozanë të premten dhe tani janë në pritje të verdiktit final.
“Vendimi final pritet të merret para ndeshjes së radhës së eliminatoreve për kampionatin evropian të vitit 2016 të Grupit I, që mbahet më 13 qershor të vitit 2015”, thuhet në njoftim.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT