Ja kur do të luaj Reali me Barcelonen dhe Atleticon

 

Real Madridi ka mësuar datat e përballjes me Barcelonën dhe Atletico Madridin për sezonin e ri.

Me Barcelonën ndeshjen e parë do ta luaj me 8 nëntor në “Santiago Bernbeu”, kurse më 3 prill do të udhëtoj në Camp Nou.

Me kundërshtarin tjetër të vështirë, Atletico Madridin do të luaj ndeshjen e parë si mysafire ne “Vicente Calderon” me 23 shtator, kurse si vendas do të luaj më 22 mars./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT