Ja ku mund ta shikoni LIVE meçin Haxhi Krasniqi – Dominic Boesel

Robin Krasniqi dhe Dominic Boesel zhvillojnë rimeçin e bujshëm sot.

Krasniqi do të zhvillojë rimeçin me Dominic Boesel, të cilin e mposhti me 10 tetor të vitit 2020 në raundin e tretë me nokaut.

Pas asaj fitore, Krasniqi u shpall kampion bote IBO dhe WBA në peshat gjysmë të rënda.

Krasniqi sonte do të përballet sërish me Boesel pas orës 23:30.

Ndeshja e sotme transmetohet në Klan Kosova dhe Art Sport, ndërsa GazetaBlic Sport do t’iu mbaj të informuar për çdo risi në sajtin dhe faqet tona në rrejtet sociale në Facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT