Ja cilët lojtar i kërkon Garcia drejtuesve romak

 

Roma edhe këtë vit do të mbetet pa trofe, që e nisi furishëm sezoni duke i shpallur luftë të hapur Juves.

Lëndimet e shumta si dhe rendimenti i pakët nga disa futbollistë që pritej shumë nga ta, kanë bërë që trajneri i Romës Rudi Garcia, të përpiloj një listë të gjerë futbollistësh të cilët i kërkon gjatë afatit kalimtar të verës.

Portierë: Handanovic, Ospina, Neto, Diego Lopez

Mbrojtës: Romagnoli (i sigurt rikthimi), Dinge, Masuaku, Baba, Bruno Peres

Mesfushor: Cabaye, Mavuba

Sulmues: Saba, Van Persie, M’Pokou, Perroti, Bacca.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT