Ja cilët futbollistët mund të mungojnë në El Clasico

 

Të shtunen zhvillohet El Clasico dhe disa futbollistët cilësor mund të mos jenë në këtë El Clasico.

Te Reali Sergio Ramos, Navas, Marcelo dhe Isco kanë telashe me lëndime dhe ende nuk janë konfirmuar nga klubi rikuperimet e tyre.

Te Barcelona dilemma më e madhe është te Messi, i cili ende nuk është rikuperuar plotësishtë. Në dilemë janë edhe Rakitic dhe Busquets.

Real Madrid-Barcelona luhet të shtunen prej orës 18:15 në “Santiago Bernabeu”.

/Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT