Ja cilët futbollistë do t’i transferoj Interi (foto)

 

Skuadra e Interit nuk arriti të kualifikohet në ligat evropiane dhe për të mos iu përsëritur kjo edhe sezonin e ri ka nisur gjuetin për transferimin e futbollistëve cilësor.

Sipas asaj që shkruajnë mediat apenine mbrojtësi i Barcelonës, Martin Montoya, mesfushori i Paris Saint-Germain, Thiago Motta, ai i Galatasarayt, Felipe Melo, dhe i riu i Olympique Marseille, Giannelli Imbula kërkohen nga Inter.

Interi ka bërë një punë të mirë, duke mbajtur në skuadër Mauro Icardin që po kërkohetj nga top-klubet evropiane. Kurse pezull mbetet qështja Kovacic që në rast të një oferte të mirë mund t’i thotë lamtumirë Seria A./Drenicapress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT