Ja cila ishte sot beteja e madhe e Hashim Thaçit

 

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Jashtëm i Kosovës Hashim Thaçi , këtë ditë e ka shfrytëzuar edhe për t’i vizituar prindërit e tij në Burojë.
“Në këtë ditë të bukur pranverore me shi, beteja kryesore e ditës ishte loja e shahut me babën në Burojë. Çaji nga nana. Foto nga Endriti”, ka shkruar Thaçi në profilin e tij në Facebook.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT