Ja çfarë thotë Isa Mustafa për të rinjët e Drenicës (FOTO)

Kreu i ekzekutivit, Isa Mustafa, ka qëndruar sot pas dite në Komoran të Drenasit.

“Me gjithë kohën me shi, plotë entuziazëm e optimizëm pash sot në sytë e qindra të rinjve e të rejave që pata rastin t’i takoj”, ka thënë kryemisnitri Mustafa, përcjell koah.net. “Fillimisht, vizitova shkollën me standarde evropiane të rinovuar në Komoran me që mban emrin e patriotit ‘Xheladin Gashi–Plaku’. Plot nxënës e mësues u shprehën tejet të kënaqur më këtë investim të shtetit tonë”, ka thënë më tej Mustafa.

Ka thënë se pasdite, ka pasur nderin e posaçëm t’i dorëzojë shpërblimin shtetëror kampiones tonë të Evropës, Majlinda Kelmendi, dhe po ashtu u ndanë çmimet për Nora Gjakovën dhe trajnerin Driton Kuka.

Në fund Mustafa ka bërë një paralajmërim.
“Ditë me rezultate pozitive na presin në vijim”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT