Ja çfarë i nxjerrin nga stomaku kësaj vajze

Mjekët në Indi mbetën të shokuar kur nxorën nga stomaku i një vajze 15-vjeçare një top me qime të gjatë rreth 1.5 metra.

Kavita Kumari e kishte zakon që të gëlltiste qimet, por ky ves për pak sa nuk i mori jetën.

Problemi i saj njihet edhe si Sindroma e Rapanzëllit dhe mjekët e kanë dërguar pas operacionit tek një psikolog, pasi ky është një çrregullim nervor.

Megjithatë prindërit thonë se ajo nuk ka probleme mendore.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT