Ja biseda në mes Guardiolës dhe Messit (video)

 

Guardiola u takua me ish-lojtarin e tij Lionel Messi kur të dy po shkonin drejt dhomave të zhveshjes në përfundim të pjesës së parë.

Sipas “Marca” trajneri i bavarezëve i kërkoi me shaka argjentinasit “të kishte mëshirë”. Sipas “Marca”, Guardiola i ka thënë “Ya vale, Leo” (mjafton Leo).

Lojtari u përgjigj me një buzëqeshje. Trajneri i Bayern i ka pëshpëritur edhe disa fjalë më hyrje të tunelit dhe më pasi ka dhënë një përqafim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT